Rok 2019

Provedena renovace kamenného kříže, který věnoval P. Jan Žáček, LP 1912.

Rok 2018

V letních měsících byla na farní budově vyměněna střecha a okapy, opraveny komíny.

Rok 2017

Provedeno odborné posouzení statiky presbytáře kostela, protože se zde zvětšily trhliny. Následně byla provedena mikropilotáž stěn, dále byly stěny stáhnuty předpjatým lanem firmou SANOL z Olomouce. Na farní budově byla provedena výmalba.

Rok 2016

Za finanční pomoci Města Uherské Hradiště byla restaurována socha Panny Marie Hostýnské u schodů ke kostelu a Boží muka, které stojí Pod lipkami.

Rok 2015

Tento rok byla provedena drobná oprava chodníku. Město Uherské Hradiště požádalo o rozšíření chodníku na rohu před farní budovou. Za poskytnutí pozemku byla projednána kompenzace.

Rok 2014

V rozmezí od dubna do května tohoto roku jsme opravovali varhany v kostele v Sadech.

Léta 2010 až 2013

V těchto letech probíhala běžná údržba kostela v Sadech a dalších nemovitostí v Sadech.

Rok 2009

V tomto roce jsme se věnovali opravám kostela v Jarošově.

Rok 2008

Byly dokončeny vnitřní práce v kostele - máme vymalováno. Zároveň probíhala oprava a kompletní renovace farní budovy.

Rok 2007

V tomto roce se opravovaly krovy kostela.